Nabídka sponzoringu

Má fotovýbava, mé poznávací cesty, celý tento Blog i začínající výstavní činnost jsou zatím plně hrazeny z mých vlastních zdrojů. Tím myslím čas i finance. A obého se zatraceně nedostává! Další udržování, popřípadě rozšiřování Blogu a zejména posun k jiným aktivitám je brzděno zejména nedostatkem financí.

Rád bych také pracoval i na dalších projektech, které mohou zpopularizovat svět přírody, Hmyzu. Měnil obsah i formu tak, aby oslovila co nejširší veřejnost. Třeba dále rozšířil svou výstavní činnost, začal snad s přípravou vydání knihy. Uvítám případný zájem periodik o mé občasné příspěvky.

Také mne láká poznávat odlišné formy Hmyzu a proto za nimi cestuji do ekosystémů, jako jsou kupříkladu mangrovové porosty, pouště, stepi, pralesy. Projel jsem takto západ USA, Floridu, jih Kanady, navštívil jsem přírodní lokality a zkoumal hmyz v Egyptě, Číně, Iránu a mnoha jiných zemích. V současné době organizuji výpravu do národního parku Everglades na Floridě (2018) a uvažuji o brzkém uspořádání další expedice, tentokrát do  Vietnamu. Cesta do Dračích hor v Jihoafrické republice plánovaná na rok 2018 byla zatím odložena na neurčito.

Už jsem bohužel zklamaně zjistil, že všechny své plány bez externích zdrojů financí, prostě zvládnout nemohu. Pokud se Vám tedy tento Blog, nebo jiná má práce líbila a můžete pomoci ji udržovat a dále rozšiřovat, prosím ozvěte se, připojte se, nabídněte.

Uvítám jednorázovou finanční podporu příznivců i stálou přízeň mecenášů. Stojím také o trvalejší spolupráci se sponzorem, jehož odměnou může být reklama na těchto stránkách, na vystavovaných obrazech, nebo třeba i účast na společných projektech.

Rád se také přidám k jinému cestovateli při jeho expedici do míst, kde je Hmyz nevšední a zajímavý. Prosím nabídněte.

Děkuji za Vaši přízeň

Jiří Švábík

2 reakce na Nabídka sponzoringu

 1. Libor Kubát napsal:

  Dobrý den
  Jmenuji se Libor Kubát, bydlím v Děčíně, jsem chudý nezaměstnaný předdůchodce. Finance tedy nenabízím.
  Vaše články čtu asi 2 roky a částečně i Vy jste pro mne byl popudem pro větší zájem o makrosvět přírody. Pořídil jsem si tedy makrofotovýbavu a focení hmyzu se mi stalo koníčkem. Myslím, že se postupně zlepšuji a přestože fotím nejlevnější amatérskou zrcadlovkou, tak fotky malých hmyzáků snesou světové srovnání. Možná, že byste některé ve svých článcích, především o chalcidkách mohl použít. A když ne, tak alespoň uvidíte, jak jiní vidí chalcidky.
  Letos jsem si dle Vašeho vzoru pořídil sbírku hálek ze šípků a maliníku a nafotil desítku ? chalcidek, bejlomorek, žlabatek…Zajímavá zábava i poznání.
  Přispívám na internetové stránky Wildlifefotoforum pod nickem LiborK a to pouze v sekci macro, dále některé fotky dávám na Flickr, k nalezení při vyplnění osoby Libor Kubát. Na počítači mám další stovky, nebo i tisíce dalších fotek.
  Pokud bude zájem, ozvěte se.
  A i když ne, tak Vám fandím.

  • Dobrý den, Vaše fotky jsou úžasné. Zdaleka se jim kvalita těch mých neblíží, Rád bych se od Vás něčemu přiučil, třeba jak pracujete se světlem. Mé světlo bývá příliš tvrdé, to Vaše je měkké a přesto jsou záběry ostré. Vynikající!
   Pro mne však Vaše záběry jsou obohacením jen pokud přináší poznání. Na svém Blogu prezentuji bohužel jen své fotografie – jen tak mne to baví a není to jen komentář k práci někoho jiného.
   Na Wildlifffoto… jsem Vás nenašel = tedy nevím jak se k těm fotkám bez registrace dostat. Pro laika (a to pracuji v IT) velmi nepřehledný obsah!
   To co máte na Flickru jsem přelétl a užasl.
   Přeji hodně úspěchů a pokud udělíte pár rad jak na to světlo – budu velmi vděčen.
   Jiří Švábík

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s